Zákaznická zóna Zákaznická podpora,
Hlášení poruch
(pracovni dny 8-18 hod)
tel.: 605 215 179

Mapa pokrytí

Aktuality
  • 18.04.2019
    Hledáme někoho, koho baví hrát si s Arduinem nebo Raspberry - oživovat serva, kamery a další vychytávky na našem novém robotovi ... - zájemci pište na najman@za200.cz - takový pohodový přívydělek po práci nebo při studiu pro ty, co mají dostatek času :) :)
  • 23.12.2018
    Máme dáreček pro občany Ludgeřovic - v prosinci jsme prováděli sérii testů simulujících čištění kanalizace - a byli jsme úspěšní :) - více informaci najdete v lednovém zpravodaji !! Tak šťastné a veselé !!!
  • 20.12.2018
    Vážení zákazníci, přejeme vám všem klidné a pohodové vánoce, bohatého ježíška a vše nejlepší v roce 2019 více >

Nová služba za200-mobil

Mnozí z Vás se ptali jak to bude s tím telefonováním, tak tedy něco málo upřesníme.

Ke spuštění testovacího provozu dojde v horizontu zhruba 14 dní a po první měsíční uzávěrce potom zahájíme ostrý provoz. Nicméně musíme rovnou zklamat všechny ty, co očekávali že půjde jen o dalšího virtuála fungujícího v síti jednoho ze tří největších mobilních operátorů působících v Česku. Takových virtuálních operátorů vznikly za poslední rok desítky a všechny nabídky se podobají jako vejce vejci, protože vycházejí ze stejných velkoobchodních podmínek. V této situaci nám tak přišlo zbytečné přicházet s X tou variantou víceméně stále stejných tarifů, které by Vám oproti konkurenci nic lepšího nepřinášely.

My jsme se rozhodli jít trochu jinou cestou. Naše služba nebude ani tak plnohodnotný mobilní operátor, jako spíš doplněk k běžným mobilům pro naše zákazníky. V okamžiku, kdy bude v dosahu naše síť, si tak budete moci volat za výhodnějších podmínek. V první fázi budou třeba speciální mobily schopné práce v naší síti. Nemusíte mít ale obavy, že by vás stály ranec. Pro naše věrné zákazníky budou telefony doslova "za hubičku." Zároveň také jednáme s několika dodavateli na tom, že bychom později nabídli také hybridní dual SIM telefony, které budou pracovat jak v naší síti, tak i v běžné GSM síti.

A jak to bude s cenami?

- cena volání na pevné a mobilní telefony v ČR bude za 99 haléřů za minutu vč DPH
- účtování pro tyto hovory bude 1+1, tzn. již od první vteřiny po vteřinách
- volání mezi našimi pevnými VOIP linkami a přenosnými telefony se bere jako volání v rámci sítě (tedy i v rámci volných minut)
- a jak jsme již informovali, bude stejně jako u VOIP samozřejmostí provize za příchozí SMS a volání z cizích sítí


Podrobnosti se již brzy objeví v zákaznické zóně.