Michal Najman Tel.: 55 88 45678

Hlučínská 515

725 29 Ostrava Petřkovice

IČO: 63334054


TECHNICKÁ SPECIFIKACE ÚČASTNICKÝCH ROZHRANÍ POSKYTOVANÝCH SPOLEČNOSTI Michal Najman


Cílem firmy je vycházet maximálně vstříc zákazníkům. Prioritou je rovněž profesionální přístup, vysoké spolehlivost služeb a jejich bezpečnost. Díky pokrytí širokého spektra služeb můžeme uspokojit veškeré telekomunikační potřeby svých zákazníků. Našich služeb v dnešní době využívá mnoho společností a institucí. Firma Michal Najman se chce stát vyhledávaným regionálním telekomunikačním partnerem.

Chceme přinášet stále nové a kvalitnější telekomunikační služby a pomáhat tak v rozvoji Hlučínska, jak pro živnostníky a menší společnosti tak především pro domácnosti.


PŘEDMĚT SPECIFIKACE

Firma Michal Najman poskytuje služby pronájmu telekomunikačních okruhů. Tento dokument je technickou specifikací účastnických rozhraní v koncovém bodě sítě a je zveřejněn ve smyslu Zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích. Vlastnosti všech rozhraní odpovídají konkrétním specifikacím norem ITU-T, IEEE a IEC.


KONCOVÝ BOD SÍTĚ

V koncovém bodě sítě se používají následující typy rozhraní:

rozhraní Ethernet pro přenosové rychlosti 10 Mbps a rychlosti 100 Mbps


Rozhraní Ethernet

Ethernet je digitální datové rozhraní splňující požadavky normy IEEE 802.3. Jako

přenosové médium se používá 4-párový UTP (STP) kabel, pro přenosové rychlosti do 10

Mbps u 10BASE-T a rychlosti 100 Mbps u 100BASE-T. Maximální délka segmentu mezi

dvěma aktivními prvky v síti je 100m. Fyzické provedení rozhraní je realizováno zásuvkou kategorie 5 a vyšší, pro konektor RJ45.