O nás

Dobrý den,
jmenuji se Michal Najman a od roku 2005 s kolegy poskytujeme internetové připojení. Službu poskytujeme podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí.

Poskytujeme internetové připojení v těchto obcích a městech:

Hlučínsko a Opavsko:

Kravaře, Malé Hoštice, Velké Hoštice, Chlebičov, Štěpánkovice, Oldřišov, Služovice, Vrbka, Hněvošice, Kobeřice, Strahovice, Rohov, Sudice, Opava - Komárov, Vršovice, Raduň, Podvihov, Chvalíkovice, Suché Lazce, Nové Sedlice, Štítina, Mokré Lazce, Lhota, Smolkov, Závada, Vřesina, Hať, Šilheřovice, Markvartovice, Ludgeřovice

Obvody města Ostravy:

Petřkovice, Koblov, Antošovice, Lhotka, sídliště Slezská Ostrava

Ostravsko:

Starý Bohumín, Orlová

V čem jsme jiní

Projekt za200.cz vznikl spojením aktivit sítí petrkovice.net, kravarsky.net a slezskynet.info. Náš cíl je poskytovat takové připojení, které bychom sami chtěli mít doma. Na rozdíl od konkurence zákazníkům nabízíme co největší rychlosti a agregační politiku uplatňujeme jen opravdu vůči 'nepoučitelným'.

'Proti proudu' je i náš způsob platby. U nás máte kreditní systém - t.j. můžete si poslat tolik peněz, kolik chcete. Je třeba jen mít kredit kladný. Paušál se odečítá vždy prvního za předchozí měsíc.

Abychom byli maximalne flexibilní, zřídili jsme si účet u FIO banky, platby připisujem průběžně, do 10 min od chvíle, kdy nám dorazí. Doporučujeme i Vám si otevřít účet u této banky. Nemáte žádné poplatky, ovládáni je intuitivní a propracované (nejde o skrytou reklamu, ale o pochvalu této bance).

Nejsme moc levní? Opravdu se dá za tyto ceny poskytovat seriozní služba?

Naše ceny jsou tak příjemné, protože prostřednictvím svých společností vlastním veškerý strategický majetek na distribučních místech. Proto můžeme připojit zákazniky přímo z našich stožárů, aniž bychom platili nehorentní sumy za nájem.

V roce 2011 jsme si koupili vlastní vlákna z Ostravy do Petřkovic a dále jsme zrealizovali optický kabel Petřkovice - Hlučín.

Poskytovatele služeb

Službu přístupu k internetu poskytuje společnost za200.cz s.r.o., IČO 293 93 400

Službu poskytování televize, VOIP a návazných služeb poskytuje za200.cz voip s.r.o., IČO 293 92 772

Soubory ke stažení:

Kreditní bonus

Kreditní bonus je část peněz vybrána od zákazníka v souvislosti s dodáním dotovaného HW. Tímto bonusem zákazník platí služby poskytování internetu. Bonus je nevratný.

Za všechny, kteří se na realizaci našich služeb podílí Vám mohu zaručit ze nam bude ctí, stanete-li se našim zákazníkem a garantujeme Vám, že uděláme vše pro bezproblémový provoz

Ing. Michal Najman (najman@za200.cz)

Kontakty:

Tel.605 215 179 (prac. dny 8:00 - 18:00)
E-mailpodpora@za200.cz
Kamenný kontaktHlučínská 515, Ostrava Petřkovice

Zákaznická zóna Zákaznická podpora,
Hlášení poruch
(pracovni dny 8-18 hod)
tel.: 799 799 123 podpora@za200.cz

Mapa pokrytí

Aktuality
  • 29. 2. 2024
    Vážení zákazníci, přidali jsme pro Vás server pro měření rychlosti internetu na stránkách www.speedtest.net Pokud se Vám rovnou nenabídne... ví­ce >